8.4 /10 Trustpilot gebaseerd op 191 reviews
Kies uit 225+ groepsuitjes
De scherpste prijzen van Venlo
Geprezen om service & flexibiliteit
Favoriet Favoriet Toegevoegd aan favorieten Toegevoegd

Ik hou van Holland Lunch in Venlo

Details over dit uitje
Ik hou van Holland Lunch in Venlo

Wist u dat u de uitdagende Ik hou van Holland lunch quiz in het centrum van Venlo kunt spelen? Met teams strijden jullie om de felbegeerde hoofdprijs en de eer.

In combinatie met een stevige Limburgse lunch regelen wij uw eigen ‘Ik hou van Holland’ quiz, inclusief een vrolijk decor, komieke oranje aankleding en uw eigen Linda de Mol!

Beantwoord de leukste vragen, maak grapjes en doe de polonaise.

Onze quizmaster helpt de teams wel in hun zoektocht naar de titels van de tophits van Nederlandse afkomst, de grappige weetjes en verrassende anekdotes!

Welke BN-er heeft onlangs weer iets aparts uitgespookt en welke carnavalskraker staat inmiddels op nummer 1? Beleef de leukste quiz van Nederland in het hart van Venlo!

U kunt dit spel ook boeken als los spel of als dinergame!

Inclusief:
  • Quizmaster
  • Uitgebreid 3-gangen lunch
  • Decor
  • Rad
  • Kostuums en attributen
  • Leuke prijs voor het winnende team
  • Locatie hartje Venlo
  • Te boeken op uw gewenste dag en tijdstip!

Handige Tip:

Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor 12,50 per persoon per uur (excl. BTW) kunt u gebruik maken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En... zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan!

Reservering voor kleinere groepen:

Komt u niet aan het minimale aantal deelnemers voor dit dagarrangement? Als u bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook gewoon voor minder personen boeken!

Om deze video te kunnen zien, moet je statistieken en marketing cookies accepteren.

Zet alle cookies aan